Yozgat Gençlik Hizmetleri Müdürü Ali Sapmaz, Yozgat Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfiye Acar Şentürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette iki kurum arasında gençlerin eğitim ve kalkınması için ortak projeler geliştirme konusunda yoğun bir istişare gerçekleştirildi.

Dekan Acar Şentürk, ziyaretin olumlu sonuçlar doğuracağına inancını dile getirirken, Sapmaz da üniversite ile kurumları arasında güçlü bir iş birliğinin başlangıcına tanıklık etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Yenilikler Hızla Devam Edecek

Sapmaz, “Yozgat gençliğinin geleceği için umut verici adımların atılmasına vesile olacak gibi görünüyor “dedi.

Acar Şentürk, ziyaret gerçekleştiren Ali Sapmaz’a fakülteyi gezdirirken yaptığı yeniliklerden bahsetti. Şentürk, bu yeniliklerin tam hızla devam edeceğini dile getirdi.

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdüründen Barabaros İlkokuluna ziyaret Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdüründen Barabaros İlkokuluna ziyaret

Yenilikler Hızla Devam Edecek2

Acar Şentürk, bu iş birliğinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederken, Sapmaz da ziyaretten onur duyduğunu belirtti. İki kurum arasındaki bu olumlu iş birliği, gençlerin geleceği için umut verici bir adım olarak dikkat çekiyor.

Muhabir: Hakan Demirbaş