Yozgat Şehir Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Seda Zor Çakılı, hepatitler konusunda açıklama yaptı.
Orman Genel Müdürlüğü (OGM) tarafından karınca nakli programları tamamlandı.
Yozgat Şehir Hastanesinde başlatılan projede destekler devam ediyor. Detaylar haberimizde...
Yerköy Belediye Başkanlığı, Muharrem ayı dolayısıyla cuma namazı sonrasında Molla Hüsrev, Bedri Aydın ve Çarşı Camilerinde aşure dağıtımı gerçekleştirdi.
Yozgat Valiliği himayesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, 110 gazi ve şehit yakını Karadeniz turuna gönderildi.
Yozgat İl Müftülüğü koordinesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Gençlik Merkezi, İlim Yayma Cemiyeti, Cihannüma, Yedi Hilal, İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Vakfı (İHH), Türkiye Gençlik Vakfı, İnfak Derneği gibi pek çok kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da (STK) katılımıyla "Akşamdan Yatsıya Kadar Filistinli Kardeşlerimiz ve Şehitlerimiz İçin Dua" programı gerçekleştirildi.
Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Belediye Makine Araç Parkı işçileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Yozgat Şube Başkanlığı tarafından Kadın Kolları Toplantısı yapıldı.
Yozgat Valiliği tarafından meydana gelebilecek yangın olayları konusunda vatandaşlar uyarıldı.
Şehit Polis Memuru Abdullah Bozkurt için Bilal Şahin Cami'nde mevlid programı düzenlendi.