Yozgat Valiliği vatandaşları uyarmaya devam ediyor.
Sosyal medya üzerinden birçok konuda vatandaşları uyaran Yozgat Valiliği bu kez de hesap güvenliği konusunda uyarıda bulundu.
Yozgat Valiliği tarafından yapılan paylaşımda; “Giriş yaptığınız her uygulamada farklı parola kullanın. Oluşturduğunuz parolanın uzunluğuna, büyük-küçük harf, rakam ve özel karakter içermesine dikkat edin. Parolanızı kimse ile paylaşmayın. Parolanızı düzenli aralıklarla değiştirin” ifadeleri kullanıldı.
Muhabir: Hakan Demirbaş