Yozgat'ta aniden bastıran dolu, hayatı olumsuz etkiledi.
Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde incelemede bulundu.
Vali Mehmet Ali Özkan, yoğun dolu ve sağanak yağış sonrası zarar gören Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde (Turizm Otelcilik) incelemede bulunup, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve Okul Müdürü Elif Tümgan'dan bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
Muhabir: Alpaslan Demir