Türk Büro Sen Yozgat Şubesi tarafından kahvaltı programı düzenlendi.
Galata Çamlık Otelde düzenlenen programa Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcıları Nebi Yay, Özgür Çelikbaş ve sendika üyeleri katıldı.
Türk Büro Sen Yozgat Şube Başkanı Hacı Turan Başkal tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Genel Başkan Yardımcıları Nebi Yay ve Özgür Çelikbaş kamu çalışanlarının gündemindeki konular hakkında kısa bilgilendirme yapıldı.
Muhabir: Alpaslan Demir