Şampiyon Galatasaray, Fenerbahçe'nin yıldızı Batshuayi'yi kaptı! Şampiyon Galatasaray, Fenerbahçe'nin yıldızı Batshuayi'yi kaptı!

Sarıkaya İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından din görevlileri ile hac ve umreye gidecek vatandaşlara yönelik eğitim verildi.

Din Görevlileri Bilgilendirildi1

Sarıkaya Müftülüğü Konferans Salonunda İlçe Sağlık Müdürlüğü personelince Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, MERS-CoV ile kist hidatik hastalıkları ile menenjit aşısı hakkında bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri gerçekleştirildi.

Din Görevlileri Bilgilendirildi

Konu ile ilgili müftülük yetkililerince yapılan açıklamada, “Müftülüğümüz konferans salonunda İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından bir sunum gerçekleştirildi. Din görevlilerine, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, MERS-CoV ile kist hidatik hastalıkları hakkında, hac ve umre ziyaretçilerine ise menenjit aşısı hakkında bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri verilmiştir. Program din görevlisi hocalarımıza broşürlerin dağıtılması ve cemaatlerini konuyla ilgili olarak bilgilendirmelerinin öneminin hatırlatılmasıyla sona erdi” denildi.

Muhabir: Hakan Demirbaş