Sarıkaya Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, ilçede devam eden16 Derslikli Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ile 2 Adet Atölye binası inşaatını ziyaret etti.
Bahçelievler mahallesinde yapımı devam eden ve büyük bir kısmı tamamlanan 16 Derslikli Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ile 2 Adet Atölye binası inşaatını gezerek çalışmalar hakkında incelemelerde bulundu.
Kaymakam Demir yaptığı açıklamada, “16 Derslikli Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ile 2 Adet Atölye binasının ilçemize kazandırılmasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Bakanımıza, Sayın Valimize, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.