Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, Kızılay Anaokulunu ziyaret etti.
Ziyarette öğrencilerin sınıflarına konuk olarak hepsiyle ayrı ayrı ilgilenen Altınkaynak, öğrenciler, öğretmenler ve okul idarecileri ile sohbet etti.
Eğitimin il basamağı olan okul öncesi eğitimine vurgu yapan İl Müdürü Altınkaynak, eğitime sağlamış oldukları katkılardan dolayı yönetici, öğretmen ve çalışanlarına teşekkür etti.
Muhabir: Alpaslan Demir