Yerköy Belediye Başkanı Fatih Arslan, Devlet Su İşleri (DSİ) 123. Yozgat Şube Müdürü Nurettin Şenol ve AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Selahattin Atalay ile birlikte Erzurum Mahallesi, Haşim Kılıç Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Ayanoğlu Mahallesi ve Karacaşar Mahallesi'nin kesiştiği yerlerde bulunan taşkın su kanalının dere ıslahı ve çevre düzenlemesi projesi hakkında yerinde incelemelerde bulundular.

Resmi Gazete'de yayımlandı: İş arayanlar dikkat... Alım yapılacak! Resmi Gazete'de yayımlandı: İş arayanlar dikkat... Alım yapılacak!

Taşkın Riski Çözülecek1

Başkan Arslan, Şube Müdürü Şenol ile birlikte kanalın ıslahı ve çevresinin düzenlenmesi ile ilgili proje üzerinde fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Taşkın Riski Çözülecek5

“BÖLGENİN GÜZEL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMASINI SAĞLAYACAĞIZ”

Projenin tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinlerinin taşkın riskinden korunması ve bölgenin daha güzel bir görünüme kavuşmasının hedeflendiğini belirtilen Arslan, "Dere ıslahı ve çevre düzenlemesi projemiz ile mahalle sakinlerimizin taşkın riskinden korunmasını ve bölgenin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacağız. Bu proje için DSİ 123. Yozgat Şube Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz" dedi.

Taşkın Riski Çözülecek6

Arslan, incelemeler sırasında mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Muhabir: Hakan Demirbaş