Gerçekleştirilen programa Vali Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Kazım Arslan ve esnaflar katıldı.

Esnfala Buluştuar (8)

Program dolayısıyla esnafla bir araya gelen Vali Özkan ve Başkan Arslan, esnafla sohbet ederek istek ve önerilerini dinledi.

Esnfala Buluştuar (9)

Konu ile ilgili Valilik tarafından yapılan açıklamada, “Valimiz Mehmet Ali Özkan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından organize edilen kahvaltıda esnaflarımızla bir araya geldi. Valimiz Özkan, esnaflarımızla uzun uzun sohbet ederek hatırlarını sorup hayırlı işler bereketli kazançlar diledi” denildi.

Esnfala Buluştuar (3)

UN PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Yozgat'ta zorunlu oldu! Bu belgeye sahip değilseniz 100 bin TL cezaya hazır olun! Yozgat'ta zorunlu oldu! Bu belgeye sahip değilseniz 100 bin TL cezaya hazır olun!

Program sonrası Vali Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Kazım Arslan ile birlikte Un Pazarı'nda bulunan esnafları ziyaret ederek esnafa hayırlı işler bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Esnfala Buluştuar (10)

Vali Özkan ve Başkan Arslan, vatandaşlarla da bir süre sohbet edip hatırlarını sordu.

Şehrin ekonomisine katkılar sunan tüm kesimleri önemsediklerini belirten Özkan, tek tek ziyaret ettiği ve samimi diyalogların yaşandığı ziyarette sektördeki güncel gelişmeleri, talep ve sorunları dinleme fırsatı buldu.

Muhabir: Hakan Demirbaş