Rektör Yaşar Erdoğan Akdağ Fen Lisesini ziyaret etti Rektör Yaşar Erdoğan Akdağ Fen Lisesini ziyaret etti

Ramazan Bayramı vesilesiyle mesaj yayınlayan Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, “Yollarda yapılacak hatalarla ocaklar sönmesin” ifadelerine yer verdi.

Başkan Bakıcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Bakıcı mesajında şunları söyledi: “Bayramlar sevgi, saygı ve hoşgörünün üst düzeyde yaşandığı, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği müstesna günlerdir. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizi ziyaret ederek onların hayır duasını almalı, küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak bayram sevincine ortak olmalıyız.

Ocaklar Sönmesin

Ziyaretlerin arttığı ve aile bağlarının güçlendiği bu bayramda seyahat ederken trafik kurallarına azami derecede riayet etmeli ve her zamankinden daha dikkatli olmalıyız. 9 günlük bayram tatilinde trafiğe çıkacak tüm sürücülerimize uykusuz ve yorgun biçimde araç kullanmamalarını özellikle istirham ediyorum. Bu bayram yollarda yapılacak hatalarla ocaklar sönmesin. Bu vesile ile tüm Müslümanların Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayram sevinci içinde nice güzel günler diliyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi