Yozgat Yeni Cami Mahallesinde yapımı devam eden 8 Derslikli Anaokulu inşaatı hızla devam ediyor.
Valilik hesabından yapılan açıklamada, “Yiğitler Şehri Yozgat'ımıza hayırlı olsun” denildi.
Açıklamada, “Bu hizmetin ilimize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen, başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.
Muhabir: Hakan Demirbaş