Sarıkaya Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası heyecanı başladı.
21 Mayıs 2024 Salı günü başlayan Sarıkaya Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası müsabakaları Sarıkaya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda ilk haftasını geride bıraktı.
Kamu kurumlarının yanı sıra ilçe esnafının kurduğu 17 takım 4 grupta mücadele edecek. Şu ana kadar oynanan maçlara Sarıkaya halkı yoğun ilgi gösterdi.
Oynanacak eleme müsabakaları sonucunda kupa sahibini bulacak.
Muhabir: Hakan Demirbaş