Süper Lig'in 23'üncü haftasında Beşiktaş engelini 1-0'lık skorla geçen Sivasspor'da yardımcı antrenör Ömer Faruk Mahir açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş maçını değerlendirdi1

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Yozgat'ın dev ismini ağırladı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Yozgat'ın dev ismini ağırladı

Karşılaşmayı değerlendirerek sözlerine başlayan Mahir, "Seyir zevki güzel bir maç oluşundan ötürü hem Beşiktaş’ı hem de kendi takımımızı tebrik ediyorum. 3 günde bir maç oynuyoruz ve bu yoğun tempodan dolayı futbolcularımızı tebrik ediyorum. Bu maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Maçta ikinci yarı Beşiktaş iyi bir performans sergiledi. Tüm bunlara rağmen kazanmış olmak mutluluk veriyor. Beşiktaş’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum" dedi.

Beşiktaş maçını değerlendirdi2

'Teknik Direktör Bülent Uygun’un maçtan atılması olayı nasıl gerçekleşti?' sorusuna ise Ömer Faruk Mahir, "Hakemler konusunda yorum yapmak aslında hiç konuşmak istediğim bir alan değil. Pozisyonların gözümüzün önümüzde olması gerginliğe neden oluyor. Bizde tabii ki hakkımızı savunacağız. Bunu savunacak isim de Bülent Uygun’dur. Hocamız kırmızı kartla atıldı maalesef" diye cevap verdi.

Beşiktaş maçını değerlendirdi3

ÖMER FARUK MAHİR KİMDİR?

Ömer Faruk Mahir (d. 1 Nisan 1987, Yozgat), Yerköy doğumlu futbolcudur.1999 yılında Yimpaş Yozgatspor'da futbola başladı. 2004'de Türk Telekom'a transfer oldu. 2004-2005 yılları arasında Türk Telekom'da oynadı.

Kaynak: İHA