Sarıkaya Namık Kemal İlkokulu öğrencileri tarafından İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edildi.

Her Daim Guru Duyacaklar4

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Namık Kemal İlkokulu öğrencisi Mehmet Göktuğ Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı koltuğuna oturdu.

Her Daim Guru Duyacaklar2

Ziyarette öğrenciler komutanlık binasını gezerek tanıma fırsatı bulurken jandarma araçlarını da incelediler.

Her Daim Guru Duyacaklar3

Azmetti başardı! Yozgat'ta yaşanan olay herkese örnek oldu: 30 yıllık tecrübe... Azmetti başardı! Yozgat'ta yaşanan olay herkese örnek oldu: 30 yıllık tecrübe...

Namık Kemal İlkokulu sosyal medya hesabından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “’Şerefli her bir Türk evladı gibi biz de Türk Silahlı Kuvvetlerimizle gurur duyuyoruz.’ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanlığımızı ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında öğrencimiz Mehmet Göktuğ Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı koltuğuna oturdu. Öğrencilerimiz askerlerimizle vakit geçirerek komutanlık binasını gezme ve tanıma fırsatı buldu. Jandarma araçlarını titizlikle incelediler.

Her Daim Guru Duyacaklar

Misafirperverliklerinden ve öğrencilerimize hediyelerinden dolayı Jandarma Komutanımız Üsteğmen Mustafa Kızıl nezdinde tüm askerlerimize teşekkürü borç biliriz. Namık Kemal mezunu her bir öğrencimiz her daim askeriyle ve ordusuyla gurur duyacak inşallah” ifadelerine yer verildi.

Muhabir: Hakan Demirbaş