Kaymakam Ahmet Nuri Demir, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar, Sarıkaya Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yakup Ergen ve beraberindeki Şehit Aileleri ve Gazileri makamında kabul etti.

Başkan Aylar, ziyarette Kaymakam Demir'e misafirperverliği ve bizlere gönül kapısını açtığı için teşekkür ederek Vakfın faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Aylar ve yönetiminden Demir’e ziyaret3

Kaymakam Ahmet Nuri Demir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vatan uğruna canını feda etmekten çekinmeyen gazilerimizin ve şehitlerimizin her daima yanında olduklarını söyledi.

Aylar ve yönetiminden Demir’e ziyaret4

Şehit yakınları ve gazilerin baş tacı olduğunu kaydeden Kaymakam Demir, “Devletimiz ve milletimiz, şehitlerimizin emanetlerine ve gazilerimize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Aylar’a, gazilerimiz ve şehit ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Aylar ve yönetiminden Demir’e ziyaret1

Ziyaret anısına Kaymakam Ahmet Nuri Demir Şehit Aileleri ve Gazilere hediye takdim etti.

Yozgat Şehir Hastanesi'nde toplantılarla geleceğe yönelik ilk adımlar atıldı! Yozgat Şehir Hastanesi'nde toplantılarla geleceğe yönelik ilk adımlar atıldı!

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar'da Kaymakam Demir’e plaket takdim etti.

Kaynak: Alpaslan Demir