Futbol dünyasında büyük bir heyecan yaratan gelişmelerle dolu günler yaşanıyor. Süper Lig'de şampiyonluğu Galatasaray'a kaptırarak hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe, yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Özellikle kulüpte gerçekleşen transfer hareketliliği ve yönetimde yaşanan değişiklikler, taraftarları heyecanlandırırken, uluslararası alanda da dikkatleri üzerine çekiyor.

Ana De Armasss (1)-1

Fenerbahçe'nin kulüp tarihinde bir ilke imza atarak dünya futbolunun önemli isimlerinden Jose Mourinho'yu teknik direktörlük görevine getirmesi, futbol camiasında yankı uyandırdı. Bu büyük hamle, sadece Türkiye'de değil, dünya çapında da geniş kitleler tarafından konuşuldu ve takdirle karşılandı.

Yozgatlı dünya gündemini salladı! Yozgatlı dünya gündemini salladı!

Ana De Armasss (1)

Ancak futbol dışında da Fenerbahçe'nin adı sıkça anılmaya başlandı. Sosyal medya platformlarında dolaşan iddialara göre, Fenerbahçe yönetimi, Küba asıllı İspanyol oyuncu Ana de Armas ile reklam anlaşması yapmak üzere görüşmelere başlamış durumda. Taraftarlar arasında büyük heyecan yaratan bu iddia, kulübün gelecek dönemdeki projeleri hakkında merak uyandırdı.

Ana De Armasss (1)Dfghj

Peki, Ana de Armas kimdir ve neden Fenerbahçe ile anılıyor? Ana de Armas, 1988 yılında Küba'da doğmuş olup İspanya ve Küba vatandaşıdır. Oyunculuk kariyerine 2006 yılında başlayan de Armas, hem yetenekleriyle hem de güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmiş ve kısa sürede uluslararası alanda tanınan bir isim haline gelmiştir. Hollywood'da başarılı bir kariyere sahip olan de Armas, oyunculuğuyla ve karizmatik duruşuyla geniş kitlelerin beğenisini kazanmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi