Çamiçi Yaylası Er Meydanı'nda altıncısı düzenlenen ve çevre illerden binden fazla pehlivanın katılım gösterdiği güreşlerde başpehlivan Rıza Yıldırım oldu.

Pehlivanlar Tokat'ta Kapıştı5

Tokat ve ilçeleri ağırlıkta olmak üzere Amasya, Yozgat, Çorum, Samsun, Sivas, Ankara, Kahramanmaraş, Adana gibi birçok ilden Niksar’daki güreşlere gelen sporcuların mücadelesi vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi.

Pehlivanlar Tokat'ta Kapıştı6

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, yaptığı konuşmada, güreşlere katılan sporculara, güreşleri düzenleyen Niksar Belediyesi'ne teşekkür etti.

Pehlivanlar Tokat'ta Kapıştı2

Yozgatlılar e-devlet ve banka şifrelerinizi hemen değiştirin! Adınız listede olabilir Yozgatlılar e-devlet ve banka şifrelerinizi hemen değiştirin! Adınız listede olabilir

Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen de "Öncelikle amacımız ata sporumuz olan güreşimizi hem gençlere tanıtmak, hem de bu bilinci devam ettirmek. Bu vesileyle vatandaşlarımızla bir aradayız. İnşallah onlar da eğleniyordur ve sporun eğlenceli tarafına bakıyordur. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Pehlivanlar Tokat'ta Kapıştı

Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı, binden fazla sporcunun konuk olduğu güreşlere vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Kaynak: AA