Tolga Arman, son dönemlerde gündemde sıkça yer alan bir isim haline geldi. Arman, 27 Eylül'de doğmuş olup Terazi burcudur ve lojistik sektöründe faaliyet göstermektedir. Evlenip boşanmış olup bir kız çocuğu babasıdır.

Tolga Arman Kimdir (1)

Eski model Demet Şener, geçtiğimiz yıl işadamı Cenk Küpeli'den boşandıktan sonra Tolga Arman ile ilişkiye başladı. Arman'ın kızı İrem Kutluay'la aynı sınıfta okuduğu iddiaları, Şener tarafından yalanlanmıştır.

Yıldırım Yanılmaz kimdir? Neden öldü! Yıldırım Yanılmaz kimdir? Neden öldü!

Tolga Arman Kimdir (3)

Demet Şener'in sevgilisi Tolga Arman, lojistik sektöründe çalışmaktadır. Bodrum'da tatilde çıkan aşk haberleriyle gündeme gelen çift, sosyal medyada da mutlu anlarını paylaşmaktadır. Şener, basın mensuplarına yaptığı açıklamada evlilik planlarının olmadığını belirterek, mutlu olduklarını ve birbirlerine bağlı olduklarını vurgulamıştır.

Tolga Arman Kimdir (4)

Demet Şener ise 11 Nisan 1977'de Bursa'da doğmuş olup, Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda birincilik kazanmıştır. Eski eşi milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile evliliğinden İrem adında bir kızı ve Ömer adında bir oğlu bulunmaktadır. Şener, oyunculuk kariyerine Gani Müjde'nin "Kahpe Bizans" ve Mustafa Altıoklar'ın "Asansör" filmleriyle adım atmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi