Yozgat 1. Amatör Ligi B Grubunda şampiyonluk yolunda hazırlıklarını sürdüren Tuzkayaspor’da Teknik Direktör sorunu çözüme kavuştu.

Uzun zamandır çalışmalarını sürdüren Kulüp Başkanı İhsan Dalgıç yönetim üyeleri 2. Amatörde şampiyon yaparak 1. Amatör Kümeye yükselten Celil Kıymazaslan ile yeniden anlaşmaya vardı.

Kıymazaslan’a yola devam

Sivasspor taktik çalıştı Sivasspor taktik çalıştı

Tuzkayaspor kulüp binasında bir araya gelen taraflar 2 saatlik bir görüşmenin ardından anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezon 2’nci Amatör Küme’yi şampiyonu olarak tamamlayarak 1. Amatör Lige yükselen Tuzkayaspor yeni sezonda mücadele edeceği ligde başarıyı yakalamayı hedefliyor. Geçen yılkı başarıyı 1.Amatör Ligde de sürdürmek için yeni sezon planlamasına start veren Tuzkayaspor takım işe ilk olarak hoca sorununu çözerek başladı.

Kıymazaslan’a yola devam1

Takımı geçen sene şampiyon yapan Celil Kıymazaslan, yeni sezonda Tuzkayaspor’u çalıştıracak. Teknik adam Celil Kıymazaslan anlaşma sonrasında, yeni sezon kadrosu konusunda takımda görmeyi istediği isimleri yönetime rapor halinde sundu. Tuzkayaspor yönetimi, Kıymazaslan’ın istediği doğrultusunda çalışmalara başladı. 

Kaynak: Haber Merkezi