Eray Özyağcı, adı Sinan Ateş cinayetiyle anılan bir isim olarak dikkat çekiyor. Ancak bu olayla sınırlı kalmayan yaşamı ve geçmişiyle de merak uyandırıyor. Özyağcı'nın profilini çizen birçok detay bulunuyor. İşte, Eray Özyağcı'nın hayatıyla ilgili bilinmeyenler...

Eray Özyağcı (2)

ERAY ÖZYAĞCI KİMDİR?

Eray Özyağcı, Sinan Ateş cinayetinde adı geçen bir şüpheli olarak bilinmektedir. Ancak bu olayın öncesinde ve sonrasında yaşamıyla ilgili pek çok detay bulunmaktadır. Özyağcı'nın, suç öncesi ve sonrasıyla ilgili detaylar hala aydınlatılmayı beklemektedir.

İbrahim Hacıosmanoğlu kimdir? İbrahim Hacıosmanoğlu kimdir?

ERAY ÖZYAĞCI'NIN PROFİLİ

Doğukan Çep'in ifadesine göre, Eray Özyağcı ile yakın ilişkisi bulunan kişidir. Çep, Özyağcı'nın suç geçmişi ve daha önce işlediği suçlar hakkında bilgi vermiştir. Özyağcı'nın çocukken cezaevinde bulunduğu ve suçla ilişkili olarak Çep ile beraber hareket ettiği belirtilmiştir.

Eray Özyağcı (1)

ERAY ÖZYAĞCI'NIN GÜNÜMÜZDEKİ DURUMU

Sinan Ateş cinayeti sonrası Eray Özyağcı'nın nerede olduğu ve hangi yaşamı sürdürdüğü bilinmemektedir. Özyağcı, olaydan sonra kaybolmuş ve yakalanamamıştır. Bu durum, onun hakkında merak uyandıran bir diğer konu olarak kamuoyunda yer almaktadır.

Eray Özyağcı'nın hayatı ve bu olayla ilgili gelişmeler, hala tartışılan ve araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi