Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın boşanma sürecinde gündeme gelen yeni gelişmeler dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandıran çiftin ayrılığı, magazin dünyasında yankı uyandırmıştı.

8 Yıllık Evliliğini Bitiren Bülent Şakrak Yeni Sevgilisiyle Tatilde (3)

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, sekiz yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl sonlandırdı. Evliliklerinin zorlu bir döneminde aile terapisine başvuran çift, ilişkilerini kurtaramadı. Boşanma kararıyla ayrılan çiftin ardından magazin dünyasını sarsan iddialar ortaya atıldı. Bülent Şakrak'ın, Maviye Sürgün dizisinde tanıştığı Esra Akpınar ile ilişkiye başlamasıyla boşanma sürecini hızlandırdığı iddia edildi.

8 Yıllık Evliliğini Bitiren Bülent Şakrak Yeni Sevgilisiyle Tatilde (1)

Son zamanlarda ortaya atılan iddialara göre, Bülent Şakrak'ın, Maviye Sürgün dizisinde tanıştığı Esra Akpınar ile ilişkiye başladığı konuşulmaya başlandı. Şakrak ise bu iddiaları kesin bir dille yalanlarken, yeni sevgilisi Esra Akpınar ile birlikte çıktığı tatil ile magazin gündemine oturdu.

Gelinim Mutfakta'da sürpriz değişiklik: Nursel Ergin’in yerine yeni sunucu! Gelinim Mutfakta'da sürpriz değişiklik: Nursel Ergin’in yerine yeni sunucu!

8 Yıllık Evliliğini Bitiren Bülent Şakrak Yeni Sevgilisiyle Tatilde (2)

Şakrak, "Bu iddialar tamamen uydurma, yalan. Haberi yapan kişiyle konuşun" diyerek iddialara karşı sert bir tutum sergilerken, Esra Akpınar ile birlikte çıktıkları Çeşme tatili sırasında romantik anlar yaşadı. Şakrak ve Akpınar'ın tatil fotoğrafları kısa sürede magazin gündemine oturdu.

Kaynak: Haber Merkezi