Ziraat Bankası’nın ATM’leri her yerde

01 Şubat 2013 Cuma 07:30
Bu haber 1881 kez okundu

Yozgat’ta bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından Ziraat Bankası, kent merkezindeki ATM sayısını 11’e yükseltti. Bundan böyle şehrin farklı noktalarındaki ATM’ler sayesinde para çekmek ya da yatırmak daha kolay olacak.

Ziraat Bankası’nın  ATM’leri her yerde
Yozgat Ziraat Bankası Şubesi ATM ve BTM hizmeti veren bankamatiklere yenilerini ekledi. Abide İşhanı Girişi ve Kent Park güzergahına yerleştirilen ATM’ler sayesinde para çekmek isteyenler şehir merkezine gelmek zorunda kalmayacak.
7’si ATM, 4’ü BTM olmak üzere Yozgat’ta bankacılık sektöründe yine öncü olan Ziraat Bankası Şubesi’nin Abide İşhanı ve Kent Park güzergahına yerleştirdiği yeni ATM’lerin önümüzdeki günlerde faal duruma geçeceği bildirildi.
Ziraat Bankası Yozgat Şube Müdürü Salih Başustaoğlu ile birlikte kısa sürede genel merkez tarafından hayata geçirilen yenilikleri Yozgat’ta uygulayan Ziraat Bankası’nın yeni ATM’lerinden iki tanesi Abide İşhanı girişine yerleştirildi.
KENT PARK’A İLK ATM ZİRAAT BANKASI’NDAN
Gece rahat görülmesi için ışıklandırılan ATM’lerden bir tanesi de Kent Park güzergahına yerleştirildi.
Son yıllarda yerleşim yerlerinin artması ile birlikte insan hareketi artan Kent Park güzergahındaki ATM ihtiyacına karşılık veren ilk banka Ziraat Bankası oldu.
Ziraat Bankası ATM’lerini kullananlar sadece para çekmek değil, para yatırma hizmetinden de yararlanabilecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder