YOZGAT’TA SERiNCE KEYFi

06 Ocak 2012 Cuma 07:45
Bu haber 1370 kez okundu

Türkiye genelinde, Yozgat, Adıyaman, Erzincan, İstanbul, Sivas, Kayseri, Hatay ve Tokat illerinde yaklaşık 50 bayisi ile hizmet veren Serince Çiğ Köfte - Döner, Yozgatlı ile 4 yıl önce buluştu. Etsiz çiğ köfteyi Yozgat\'a, Serince sevdirdi.

YOZGAT’TA SERiNCE KEYFi
Yozgat şubesi sorumlusu Ramazan usta, yaptığı açıklamada, \"Yozgat şubemizi 4 yıl önce açtık. O günlerde Yozgat\'ta sadece bir tane çiğ köfteci vardı. Geçen 4 yıllık süre içerisinde kalitemizden,istikrarımızdan kayıp vermeden, Yozgat halkının damak tadına hitap ettik. Bu süre içerisinde Adıyaman usulü tavuk döneri vatandaşlarımızın beğenisine sunduk ve oldukça olumlu tepkiler aldık.
Temiz, leziz ve kaliteli imalatımızla, hızlı servisimizle 11:00-00:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.Yozgat\'ta 4 yıllık tecrübemize dayanarak ilçelerimize de sertifikalı bayilik verme kararı aldık.
İlçelerimizden gelecek bayilik taleplerine, her türlü kolaylığı sağlayacağız. Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiye teşekkür ediyor, her yeni gün bu ilgiye layık olmaya çalışıyoruz.\" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder