YOZGAT HAZIR

CUMHURBAŞKAN Recep Tayyip Erdoğan, bugün Yozgat’a yapacağı ziyaret ile ilgili hafta sonunda başlayan hazırlıklar tamamlandı.

YOZGAT HAZIR

CUMHURBAŞKAN Recep Tayyip Erdoğan, bugün Yozgat’a yapacağı ziyaret ile ilgili hafta sonunda başlayan hazırlıklar tamamlandı.

24 Şubat 2019 Pazar 21:22
1268 Okunma
YOZGAT HAZIR

Saat 13.30’da Cumhuriyet Alanı’nda AK Parti Yozgat İl teşkilatı tarafından düzenlenen mitinge katılacak olan Erdoğan, burada seçmenlere hitaben bir konuşma yapacak. Erdoğan, Yozgat’a helikopter ile gelerek Bozok Stadına iniş yapacak. Bu nedenle Bozok stadından başlanılarak, geçeceği güzergahlarda düzenleme çalışmaları yapıldı, AK Parti bayrakları asıldı. Miting alanını çevreleyen bölgelerde güvenlik nedeniyle araçların parklarına dünden itibaren izin verilmedi. Cumhuriyet Alanı’nı süslendi, çevresine polis tarafından güvenlik barikatları kuruldu. Erdoğan’ın mitinginde yer alacak tır ve otobüslerin rahat geçiş yapabilmeleri için bazı yollarda kaldırım ve orta refüjler kırıldı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
KyS 2019-02-24 23:58:10

yozgata usta birliği yakışır diyeli 5 sene geçti ama ne bir çalışma ne bir gelişme oldu
fabrika istiyoruz dedik devlet fabrika yapmaz gurbetçlierinizi çağırın gelsin yapsınlar dedi
yozgata ne yaptı? yozgata ne yapıldı? yozgattaki stk'lar yeterince ses çıkarıyor mu? yoksa sadece alkışlıyor mu?
yarın yozgattaki tüm stk'ların cumhurbaşkanından yatırım sözü istemesini ve bunu tüm kamuoyunun gözü önünde yapmaları gerekmektedir!