Yenilikçilikte başarı

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ kapsamında saha ziyaretine kalma başarısı gösterdi.

Yenilikçilikte başarı

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ kapsamında saha ziyaretine kalma başarısı gösterdi.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 23:59
257 Okunma
Yenilikçilikte başarı

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ projesi kapsamında 3 bin 357 başvuru arasında Yozgat’ta saha ziyaretine kalma başarısı göstereni iller arasında oldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tekin ve Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, 23 Mayıs 2017 tarihinde Bakanlık değerlendiricilerini makamına kabul etti.
Bakanlık temsilcileri tarafından Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülleri çalışmasına dair bilgilendirme yapılırken, saha ziyaretine kalma başarısından dolayı il ve ilçe çalışanlarının başarısı tebrik edildi.

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Yasin Yılmaz ve Mehmet Esen, Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri İl Temsilcisi Erol Özel eşliğinde saha ziyaretine kalan çalışmaları yerinde görerek öğretmenleri ve okul yöneticilerini göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik etti.

Sarıkaya Hisarbey Hüseyin Demir İlkokulundan ‘Köy Çocuklarıyız Biz’ adlı çalışması ile Emrah Açıkgöz ve Hisarbey Ortaokulundan ‘Teknolojiden Robotlaşan Beyinlere’ başlıklı çalışması ile Rahime İnce öğretmenin çalışmalarına ait sunum bakanlık değerlendiricilerine aktarıldı.

 

Son Güncelleme: 29.05.2017 13:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol