-Türkmen veda etti

YOZGAT PTT Başmüdürü Mustafa Türkmen, 42 yıllık memuriyet hayatını sonlandırarak, emekliye ayrıldı.

-Türkmen veda etti

YOZGAT PTT Başmüdürü Mustafa Türkmen, 42 yıllık memuriyet hayatını sonlandırarak, emekliye ayrıldı.

11 Ekim 2017 Çarşamba 07:00
269 Okunma
-Türkmen veda etti

Yozgat’ta 2014 yılından bu yana PTT Başmüdürü olarak görev yapan Türkmen için veda programı düzenlendi.  İnovasyon Ekibinin Başkanı Nurullah Nurdoğan, Yozgat’ta 3 yıldan bu yana görev yapan Mustafa Türkmen’in kendilerine ağabeylik yaptığını ve tecrübeleriyle örnek olduğunu söyledi. Nurdoğan, Türkmen’in emekliye ayrılmayacağını ve tecrübelerini gençlerle paylaşacağına inandığını belirterek, bundan sonraki hayatında mutluluklar diledi.

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, emekliye ayrılan Mustafa Türkmen’e nasihatlerde bulunarak, tecrübelerini genç memur ve bürokratlarla paylaşmasını istedi. Vali Yurtnaç, 42 yıllık memuriyet hayatında başarılarla geçen Türkmen ile 15 ay beraber çalıştıklarını dile getirdi.  Vali Yurtnaç, ‘’Gelene hoş geldin, gidene güle güle demek bizim geleneğimizde var. Bugün baktığımızda Mustafa Türkmen 42 yılı geride bırakmış. Emekliye ayrılacak olması çalışmayacak olması anlamına gelmez. İnanıyorum ki, Çankırı’da da tecrübeleriyle birçok memur ve bürokrata örnek teşkil edecek ve katkı verecektir’’ dedi.

42 yıllık memuriyet hayatını sonlandırarak emekliye ayrılan PTT Başmüdürü Mustafa Türkmen ise, Yozgat’ta görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Türkiye’nin bir çok yerine görev yaptığını dile getiren Türkmen, Yozgatlılara Çankırı’da kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından Mustafa Türkmen ve eşine çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yozgat İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programa Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt,  Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay  Çorak, Yozgat İdare Mahkemesi  Başkanı Ahmet Yanık, Yozgat POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu, İl Emniyet Müdürü Seçgin Çengeloğlu, İnovasyon Ekibi Başkanı Nurullah Nurdoğan, daire müdürleri ve eşleri katıldı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner88