-Sohbetler devam ediyor

YOZGAT Şair ve Edebiyatçılar Derneği tarafından başlatılan aşık, ozan ve şair buluşmaları devam ediyor.

-Sohbetler devam ediyor

YOZGAT Şair ve Edebiyatçılar Derneği tarafından başlatılan aşık, ozan ve şair buluşmaları devam ediyor.

06 Aralık 2017 Çarşamba 07:00
175 Okunma
-Sohbetler devam ediyor

Dernek tarafından her hafta gerçekleştirilen etkinlikler ilgi görüyor. Dernek binasında gerçekleşen etkinliğe farklı illerden şair, aşık ve ozanlar da katılım gösteriyor.
Etkinlikte Samsunlu Aşık Mustafa Obalı ve Zonguldaklı şairleri ağırlayan Derneğin Başkanı Salim Gülbahçe, etkinliklerin her hafta sonu devam edeceğini söyledi. Derneğin tüm Yozgat halkı ve kültür-sanat sevdalılarına açık olduğunu belirten Gülbahçe, “Bu hafta Samsunlu bir aşığımızı ve Zonguldaklı bir şairimizi misafir ettik. Yine Yozgatlı şairlerimiz de konuğumuz oldu. Bu tür etkinliklerimizi her Cumartesi ve Pazar sürdüreceğiz. Ayrıca belediyemiz ve diğer ilgili kurumlarımız ile de zaman zaman etkinliklerimiz sürecek” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
SALİM GÜLBAHÇE 2017-12-06 15:15:04

YOYŞED derneğimizin kış sezonu dolayısıyla hafta sonları yapılacak olan oda sohbetleri. Arabaşı geceleri. Gibi etkinlikler yaz ayına kadar devam edecek. Bu etkinliklerimizi gazetesinde haber yapan ileri gazetemize ve bu haberi hazırlayan Sayın Mustafa Teker kardeşimize teşekkür ediyoruz. Salim GÜLBAHÇE dernek başkanı.

banner88