Mezuniyet coşkusu

Bozok Üniversitesi 2016-2017 eğitim öğretim yılı fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında öğrenim gören öğrenciler için mezuniyet sevinci yaşadı.

Mezuniyet coşkusu

Bozok Üniversitesi 2016-2017 eğitim öğretim yılı fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında öğrenim gören öğrenciler için mezuniyet sevinci yaşadı.

18 Mayıs 2017 Perşembe 23:59
225 Okunma
Mezuniyet coşkusu
Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’de, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında düzenlenen mezuniyet törenlerine katılarak öğrencilerin mezuniyet coşkusuna ortak oldu. 
Karacabey, üniversitede öğrenim gören öğrencilerin uzun bir eğitim maratonunu başarı ile tamamlamanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. 
Mezuniyetin mutlu bir son olmakla birlikte hayata atılan yeni bir adım, yeni bir başlangıç olduğunu belirten Karacabey, “Yozgat’ta öğrenim gördüğünüz süre içerisinde hep sizlerin yanında olarak en iyi şekilde yetişmeniz ve hayata hazırlanmanız için elimizden gelen her türlü gayreti sizler için gösterdik. Üniversite hayatı artık bitti, yeni bir hayat sizleri bekliyor. 
Bugünden itibaren üstleneceğiniz görevin ağır sorumluluğunu omuzlarınızda hissetmeye başlayacaksınız. Ancak, siz tüm bu zorlukları aşabilecek bir güç ve potansiyele sahipsiniz. Bu yolda azimle, inanç ve güvenle yürüyünüz. Hayalinizdeki tüm umut kapılarının açılmasını temenni ediyorum. Bu duygularla sizlerin mezuniyet sevincine ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.  Bundan sonraki yaşantınızda başarılar diliyorum.” dedi. 
Mezuniyet törenlerinde fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında birinci olan öğrenciler yaş kütüklerine isim plakalarını çaktı. Mezun öğrenciler kep fırlatarak mezuniyetlerini coşkuyla kutladı.

Son Güncelleme: 18.05.2017 16:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol