Erdemir boş durmuyor

MHP Yozgat Belediye Başkanı Adayı Mehmet Erdemir ve ekibi kar kış demeden çalışmalarına devam ediyor.

Erdemir boş durmuyor

MHP Yozgat Belediye Başkanı Adayı Mehmet Erdemir ve ekibi kar kış demeden çalışmalarına devam ediyor.

10 Ocak 2019 Perşembe 07:00
310 Okunma
Erdemir boş durmuyor

MHP adayı Erdemir, sabah ezanıyla güne başladıklarını, gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalıştıklarını belirtti. Esnaf ve vatandaş buluşmalarını artıran Erdemir, “Sıkmadık el, kucaklamadık gönül bırakmayacağız. Esnafın sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Yozgat esnafı siftah yapamadan dükkan kapattığını üzülerek söylüyorlar. Esnafın sorunlarını el ele vererek çözeceğiz. Esnafımızla sık sık bir araya gelecek onların tavsiye ve telkinlerini göz ardı etmeden dikkate alacağız” dedi. 
Kendisinin de yıllarca esnaflık yaptığını hatırlatan Erdemir, esnafın içinde bulunduğu zor şartlara karşın, belediyenin yapabileceği tüm imkanları hayata geçireceğini aktararak, “Bizim önceliğimiz Yozgat esnafı olacaktır. Yozgat tanıtım günlerinde, festivallerde, yöresel fuar etkinliklerinde, meydan yerinde ve satış alanlarında öncelik Yozgat esnafının olacaktır” şeklinde konuştu.
Esnafın Yozgat için olmazsa olmaz olduğunu dile getiren Erdemir, “Bu şehrin esnafını kalkındırırsak Yozgat kalkınır” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol