DARP EDiLDi!

Arkadaşımız Mustafa Teker, sokakta bir grubun saldırısına uğradı

DARP EDiLDi!

Arkadaşımız Mustafa Teker, sokakta bir grubun saldırısına uğradı

18 Şubat 2018 Pazar 16:57
4777 Okunma
DARP EDiLDi!

GAZETEMİZ köşe yazarlarından, muhabirimiz Mustafa Teker, yaptığı yorumlar ve sosyal medya hesabındaki değerlendirmeler nedeniyle bir grubun saldırısına uğradı.
Cumartesi akşam saatlerinde  şehirlerarası E-88 Karayolu'nun dörtyol kavşağında arkadaşıyla gezinen Mustafa Teker, arkadaşından ayrıldıktan sonra takip edildiğini fark etti.
Banka Şubesi'nin önündeki bankamatikten para çekmek için cüzdanını çıkarttığında, 5-6 kişiden oluşan grup, arkadan yanaşıp, etrafını sardı.
Bu esnada içlerinden birisi 'bundan sonra yazdığın yazılara, yaptığın yorumlara dikkat et' diyerek  yumruk attı.
Yere düşen arkadaşımızı yerde de tekmeleyen grup, olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Arkadaşımız Mustafa Teker, durumu polise bildirdi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç arkadaşımızı telefonla arayarak, 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.

Son Güncelleme: 19.02.2018 19:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Muharrem Arslan 2018-02-19 14:24:07

Bunu yapanlar vatan ve millet sevgisinden nasibini alamayan kendilerini sorgulamaktan aciz fikir yoksunu başıboş vandallardir.

Avatar
Osman 2018-03-06 23:48:39

Bir insana bunu yapanlar insanlıktan nasibini almamıştır. Yozgatımızda ve ülkemizde buna benzer birçok olay yaşanmakta ve suçlular ortalıkta kahraman gibi gezmektedir. Gazete olarak sadece kendi çalışanınız için değil tüm mağdurlar için bu haberleri yapmanız ve olayların üstüne gitmeniz toplumsal bilinç oluşturmak için son derece önemli.

Avatar
Yakup sağlam 2018-02-19 00:01:36

Bir kişinin hatasını yozgat halkına maletmek yanlış bir düşünce.dilerim herkes aynı fikirde değildir.Türkiye Motosikletli Kuryeler Birliği yöneticisi/Ankara

banner88